Mācību biroja administrators

Riga Business School kā RTU struktūrvienības misija ir nodrošināt modernu un starptautisku izglītību līderiem uz tehnoloģijām balstītā pasaulē. Riga Business School atrodas Rīgā, Latvijā, bet nodrošina studijas gan vietējiem, gan ārvalstu studentiem. RBS piedāvā divas bakalaura programmas uzņēmējdarbības vadībā un IT jomā, kā arī profesionālo MBA un Executive MBA, kā arī koordinē vairākas inovatīvas izglītības programmas ar starptautiskiem partneriem.

Aicinām pievienoties RBS komandai Mācību biroja administratoru/-i

(pilna laika darbs uz darbinieka prombūtnes laiku ~1.5 gads)

GALVENIE AMATA PIENĀKUMI

 1. Veikt lietvedības dokumentu apriti RTU dokumentu sistēmā, telefonzvanu koordinēšanu;
 2. Nodrošināt akadēmisko programmu, projektu un vispārizglītojošo programmu tehnisko atbalstu (maksājumu ievade/piesaiste, studentu rēķinu veidošana/sagatavošana/nosūtīšana, telpu rezervācija, maģistra un bakalaura studiju programmu studējošo dokumentu sagatavošana Uzņemšanas komisijai, jauno studentu datu reģistrācija, iesniegumu/aktu sagatavošana,);
 3. Nodrošināt ikdienas apmeklētāju konsultēšanu un servisu (izziņu sagatavošana pēc pieprasījuma, ISIC pasūtījumi, mācību materiālu drukāšana, telpu rezervācija, studējošo reģistrēšana un atreģistrēšana studiju kursos, sertifikātu izsniegšana pēc pieprasījuma
 4. Ienākošo un izejošo zvanu administrēšana, RBS e-pasta info@rbs.lv koordinēšana, ienākošās korespondences reģistrēšana);
 5. Nodrošināt mācībspēku servisu akadēmiskajās un vispārizglītojošās programmās (apmeklējuma lapu sagatavošana un izsniegšana, telpu rezervācija, materiālu drukāšana testiem un eksāmeniem, komandējumu pieteikšana un norēķinu atskaišu sagatavošana, nodrošināšana ar galda kartēm, aktuālās informācijas nodošana kolēģiem pēc piederības un amata atbildības);
 6. Veikt finanšu dokumentācijas apstrādi, vīzēšanu un ievadīšanu RTU Finanšu, Darījumu un Dokumentu sistēmās.
 7. Pēc nepieciešamības asistēt tiešajam vadītājam pienākumu izpildē; Sniegt atbalstu kolēģiem komandējumu noformēšanā, pēc nepieciešamības sagatavot un iesniegt komandējumu atskaites.

KVALIFIKĀCIJAS PRASĪBAS KANDIDĀTIEM:

 • teicamas latviešu (C1 līmenis) un labas angļu valodas zināšanas (B1 līmenis);
 • bakalaura grāds vai tai pielīdzināta augstākā izglītība;
 • vismaz 1 gada darba pieredze līdzīgā amatā;
 • precizitāte un augsta atbildības izjūta;
 • prasme pieņemt lēmumus savas kompetences ietvaros;
 • izpratne par studiju procesu augstskolā un tā sekmīgu vadību;
 • lietvedības un datu ievades pieredze;
 • izcilas sadarbības, komunikācijas un prezentēšanas prasmes.
 • labas digitālās prasmes.

MĒS PIEDĀVĀJAM:

 • darba samaksu no EUR 1200.00 līdz 1500.00 (bruto), atkarībā no Jūsu pieredzes un iegūtās izglītības;
 • darba vietu Rīgas centrā, Skolas ielā 11;
 • dinamisku darbu profesionālā un mērķtiecīgā komandā;
 • apmācību iespējas;
 • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika).
 • iespēju bez maksas izmantot RTU trenažieru zāli, Ķīpsalas peldbaseinu un saunu.

CV un motivācijas vēstuli ar norādi ”Mācību biroja administrators” lūdzam pievienot sadaļā PIETEIKTIES līdz 2024. gada 22. maijam (ieskaitot).

Pateicamies par izrādīto interesi un lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks virzīti uz intervijām. Informējam, ka pieteikumi tiks izskatīti atlases gaitā un vakance var tikt slēgta pirms termiņa beigām.

Mēs atbalstām iekļaujošu darba vidi, un kandidātus(-es) izvērtējam, balstoties vienīgi uz sasniegumiem, kvalifikācijām, kompetenci.

Piesakoties konkursam, kandidāts piekrīt savu personas datu apstrādei saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Regula (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) un uzglabāšanai Rīgas Tehniskās universitātes Personāla nodaļā. Bez kandidāta piekrišanas personas dati netiks nodoti trešajām personām, izņemot Latvijas Republikā spēkā esošajos normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks izmantoti tikai šī atlases konkursa ietvaros.