BOTTOM LINE STUDIO

MODERATORI:

video un audio podkāsts

2021. gada decembrī mēs laidām klajā video tiešraidi un podkāstu ar nosaukumu Bottom Line. RBS absolventu pieredze, dzīves gudrības un atziņas ir labākās dāvanas, ar kurām varam dalīties. Mēs ceram, ka tas atgādinās ikvienam par pūlēm, kas tiek ieguldītas ceļā uz panākumiem, apņemšanos, kas nepieciešama, lai kaut ko sasniegtu, un mudinās dalīties personīgās attīstības un veiksmes stāstos.

Bottom Line Studio var skatīties un klausīties katru otro nedēļu trešdienu pēcpusdienās, no plkst. 16.00, mūsu Facebook un YouTube profilos.

Katras tiešraides laikā jūs satiksiet vienu no moderatoriem un viesi – brīnišķīgu un aizraujošu personību. Mūsu viesus vieno daudzas lietas, bet viena no tām pavisam noteikti: viņi visi ir RBS absolventi.

Sekojiet mums:

MBA orientēšana

Jauno studentu sveikšana sākas ar tuvāko uzņēmumu un valsys iestāžu apmeklējumiem, kuru pārstāvji sveic studentus studiju sākumā. Parasti studentus pavada Bakalaura programmu direktors Klaudio Rivera. Šis pasākums ir studentu pirmā kopīgā aktivitāte.

EMBA Sagaidīšanas vakars

Pēc akadēmiskā gada sākuma mēs vienmēr sveicam mūsu Executive MBA studentus Sagaidīšanas vakarā, lai tīklotu un iepazītos viens ar otru.

EMBA Sagaidīšanas vakars

Pēc akadēmiskā gada sākuma mēs vienmēr sveicam mūsu Executive MBA studentus Sagaidīšanas vakarā, lai tīklotu un iepazītos viens ar otru.

Komandas darbs un tīklošana

Mijiedarbība ar kolēģiem ir ļoti svarīga studiju sastāvdaļa gan profesionālā MBA, gan Executive MBA programmās.
Grupu darbs ir lielisks veids, kādā studenti var ciešāk sadarboties un iepazīt viens otru. Piemēram, ik gadu Uzņēmējdarbības kursa noslēgumā, kursa pasniedzējs, doktors Maiks Vels (Dr. Mike Wells), rīko jaunuzņēmumu piedāvājumu konkursu. Ir nepieciešams liels komandas darbs, lai sagatavotu prezentāciju un piedāvājumu.

Uzņēmumu apmeklējumi
Laiku pa laikam tiek rīkoti uzņēmumu apmeklējumi, lai papildinātu konkrētu tēmu ar reālās dzīves piemēriem; tas padara mācību procesu pievilcīgāku un vērtīgu studentiem.

Vieslekcijas
Vieslekcijas ir nozīmīga mācību procesa sastāvdaļa. Vairums kursu pasniedzēji regulāri aicina vieslektorus, lai plašāk izklāstītu konkrētu tēmu.

Publiskās lekcijas
Publiskās lekcijas tiek organizētas par dažādām aktuālām tēmām, pulcējot studentus, absolventus un ar RBS kopienu saistītus korporatīvos partnerus.