Rīgas Tehniskās universitātes Rīgas Biznesa skolas Projektu vadītāja/-as amata vieta digitālo prasmu iniciativām uz noteiktu projekta izpildes laiku (līdz 2026.gada jūnijam).

Rīgas Biznesa skola (RBS) kā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) struktūrvienība aicina pieteikties Projektu vadītāja/-as amata vietai digitālo prasmju iniciatīvu jomā. Šajā amatā Jums būs iespēja sadarbībā ar komandu izstrādāt konceptu un administratīvi atbalstīt vairākus ar digitālo prasmju attīstību un IKT jomu saistītus projektus, kā arī piedalīties RTU RBS digitālo prasmju attīstības programmu stratēģijas izveidē.

GALVENIE AMATA PIENĀKUMI:

 1. 1. Administratīvi atbalstīt vecākā projektu vadītāja uzraudzībā RBS kā sadarbības projekta Development of AI – ICT for Manufacturing EDIH in Latvia” (EDIHLV) (projekta Nr. 101083983) partnerības līguma noteikto uzdevumu izpildi, nodrošinot Mākslīgā Intelekta laboratorijas ikdienas uzturēšanas darbību un EDIC uzņēmumu digitālo prasmju attīstības ieviešanu un īstenošanu kā vienam no galvenajiem projekta partneriem. Projekta mērķis ir nodrošināt Latvijas Republikā reģistrētus komersantus ar digitālajām, robotizācijas un automatizācijas pamatprasmēm, digitālo pārveidi un digitālajām inovācijām, prasmēm, kas sekmētu eksporta veicināšanu, augsta līmeņa digitālās pārvaldības pamatprasmēm uzņēmumu vadības līmenī un prasmēm digitālo tehnoloģiju izmantošanai dažādos uzņēmējdarbības procesos.
 2. Izstrādāt kopā ar projekta komandu konceptu RTU RBS Digitālo prasmju iniciatīvu projektiem un to īstenošanai.
 3. Pārraudzīt projektu norisi un nodrošināt īstenošanas atbilstību projekta partnerības līgumu nosacījumiem un normatīvo aktu prasībām;
 4. Pārraudzīt Mākslīgā intelekta laboratorijas uzturēšanas procesu, kontrolēt mērķu sasniegšanu
 5. Iesaistīties Mākslīgā intelekta laboratorijas aktivitāšu satura izstrādē un nodrošināt aktivitāšu satura atbilstību mērķiem
 6. Koordinēt projekta apmācību un satura plānu un nodrošināt tā ieviešanu, atbilstoši projekta mērķiem, termiņiem un definētajiem uzdevumiem
 7. Nodrošināt iepirkumu, to tehnisko specifikāciju sagatavošanu
 8. Uzturēt sadarbību projektā iesaistītajām trešajām pusēm
 9. Sagatavot atskaites un pārskatus pēc vecākā projektu vadītāja un projektu komandas norādēm.

KVALIFIKĀCIJAS PRASĪBAS KANDIDĀTIEM:

 • Otrā līmeņa augstākā izglītība vai bakalaura grāds biznesa vadībā, ekonomikā, IT vai projektu vadībā (var būt arī pēdējā kursa students).
 • Pieredze projektu administrēšanā.
 • Labas zināšanas IKT jomā.
 • Teicamas valsts valodas prasmes (C1 līmenis) un labas angļu valodas prasmes (ne zemākas par B1 līmeni).
 • Attīstīta analītiskā domāšana.
 • Teicamas sadarbības un komunikācijas prasmes.

KĀ PRIEKŠROCĪBA TIKS UZSKATĪTA:

Pieredze ES fondu finansētu projektu administrēšanā.

ATALGOJUMA PIEDĀVĀJUMS:

 • Darba samaksa no EUR 1471.00 līdz 1800.00 (bruto).
 • Dinamisks darbs profesionālā un mērķtiecīgā komandā.
 • Veselības apdrošināšana (pēc pārbaudes laika).
 • Hibrīda modeļa darba iespējas ar ofisu Rīgas centrā.
 • Darbs starptautiskā vidē (sadarbība ar tādām augstskolām kā Hārvarda Universitāte un Masačustetsas Tehnoloģiju Institūts).
 • Iespēja bez maksas izmantot RTU trenažieru zāli, Ķīpsalas peldbaseinu un saunu.

CV un motivācijas vēstuli ar norādi “Projektu vadītājs” nosūtīt līdz 2024.g. 25.februārim Rīgas Biznesa skola, Skolas iela 11, Rīga, LV-1010, www.rbs.lv.