Vidusskola ir ideāls laiks, lai izzinātu karjeras iespējas
tehnoloģiju jomā un attīstītu savu līdera potenciālu.

Vidusskola ir ideāls laiks, lai izzinātu karjeras iespējas tehnoloģiju jomā un attīstītu savu līdera potenciālu.

Rudens 2024

8 nodarbības ceturtdienu vakaros tiešsaistē

4 nodarbības sestdienās klātienē

Formāts: hibrīda

Valoda: angļu

Iepazīsti tehnoloģiju jomu un attīsti savu potenciālu!

Karjera tehnoloģiju jomā ir pārāk sarežģīta, vai ne? Patiesībā, šī nozare ir tik daudzveidīga, ka vienā vārdā to nevar aprakstīt. Pievienojies akadēmijai, uzzini, ko patiesībā nozīmē strādāt tehnoloģiju uzņēmumā, un apgūsti būtiskas iemaņas, kas sekmēs veiksmīgu karjeru jebkurā jomā.

Kas var pieteikties akadēmijai?

9.-12. klašu jaunieši, kuri vēlas veikt pozitīvas pārmaiņas savās ģimenēs, skolās, kopienās un pasaulē!

Akadēmijas formāts ir veidots tā, lai būtu piemērots skolēniem no visiem Latvijas reģioniem.

Apgūsti šobrīd un nākotnē vispieprasītākās prasmes

Ko tu apgūsi?

Future Changemakers Academy atklāšana

  • Ievads līderībā

Kas ir nepieciešams, lai kļūtu par līderi?

  • Līdera īpašības un iezīmes
  • Komunikācijas prasmes

Ētiska līderība un lēmumu pieņemšana

  • Spēja pielāgoties un mainīties

Ievads par karjeru tehnoloģiju jomā

  • Izzini tehnoloģiju organizācijas, tendences un karjeras iespējas
  • Uzzini vairāk par prasmēm, ko novērtē darba devēji

Karjeras iespējas finanšu tehnoloģiju nozarē

Karjeras iespējas veselības tehnoloģiju jomā

Karjeras iespējas zaļo tehnoloģiju jomā

Noslēguma projekts

Noslēguma projektā mēs aizsāksim mēneša ceļojumu dizaina domāšanā. Tas ietvers četras interaktīvas darbnīcas, kas aizvedīs mūs pie pirmā dizaina domāšanas posma, kurā definēsim un testēsim idejas, kas atbalsta ANO Ilgtspējīgas attīstības mērķus.

Uzsāc darbu pie noslēguma projekta

#1 Ideju izstrādes darbnīca

Ideju izstrādes darbnīcā mēs sadalīsimies komandās, lai, balstoties uz ANO Ilgtspējīgas attīstības mērķiem, noteiktu idejas vienā no trim biznesa sfērām – finanšu tehnoloģijas, veselības tehnoloģijas un zaļās tehnoloģijas. Rezultātā katra komanda nonāks pie idejas, kas tiks radīta, izmantojot ideju izstrādes modeļus.

#2 Prototipēšanas darbnīca

Prototipēšanas darbnīcā mēs izpētīsim un izraudzīsimies labākās prototipēšanas metodes, lai testētu iepriekšējā darbnīcā tapušās idejas. Rezultātā katra komanda uzsāks darbu pie saviem prototipiem.

#3 Testēšanas darbnīca

Testēšanas darbnīcā mēs gatavosimies iepriekšējā nodarbībā izveidotā prototipa testēšanai. Rezultātā katra komanda noteiks savu testēšanas mērķa grupu un uzsāks darbu pie testēšanas nodarbības scenārija.

#4 Runas darbnīca

Runas darbnīcā mēs pārskatīsim testēšanas nodarbības rezultātus un gatavosimies prezentēt projekta rezultātus programmā iesaistītajām pusēm. Rezultātā katra komanda nonāks pie noteiktas prezentācijas struktūras un satura.

Future Changemakers Academy noslēgums – projekta prezentēšana auditorijai.

Uzņēmumu apmeklējumi klātienē

Pievienojies akadēmijai, lai izzinātu patieso tehnoloģiju būtību un attīstītu būtiskas personīgās prasmes, kas atklās ceļu pretī veiksmīgai karjerai jebkurā tevis izraudzītā jomā!

Labākie nozares eksperti dalīsies ar savu pratisko pieredzi, lai aprīkotu tevi ar vērtīgām prasmēm no dzīves skolas!

  • BALCIA, Krišjāņa Valdemāra 63, Rīgā
  • PRINTFUL, Raiņa bulvārī 25, Rīgā
  • RIGA BUSINESS SCHOOL, Skolas 11, Rīgā

Kā tu mācīsies?

📚 Riga Business School pasniedzēju lekcijas;
🌟 Latvijas biznesa līderu vadītas situāciju izpētes;
🚀 Latvijas tehnoloģiju uzņēmumu apmeklējumi;
🤖 Projekta izstrāde kopā ar vienaudžiem no dažādām skolām;
🤝 Tīklošana ar profesionāļiem no dažādām organizācijām.

Lektori:

Klaudio Rivera

Riga Business School direktors

Izglītības inovators un līderības eksperts ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi augstākā līmeņa vadītāja amatos augstākās izglītības iestādēs. 20 gadus viņš ir strādājis augstākajā izglītībā ar visā pasaulē vadošajām iestādēm, uzņēmumiem un organizācijām. Viņš ir izstrādājis un ieviesis formālas un neformālas izglītības programmas dažādās valstīs.

Anita Gaile

Izglītības inovāciju laboratorijas akadēmiskā direktore

Pieredzējusi docente ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi cilvēkresursu vadībā. Viņa ir veiksmīgi attīstījusi savu karjeru kā uzņēmēja, vadot savu konsultēšanas biznesu, kas specializējas līderības, pārmaiņu vadības un profesionālā koučinga prasmju attīstībā.

Agnese Strazda

Programmu, mārketinga, komunikācijas un studentu pieredzes direktore

Pieredzējusi vadītāja projektu un komandas vadībā, ar spēcīgu pieredzi komunikācijā un lieliskiem sasniegumiem pārmaiņu projektu vadībā. Viņas produktu izstrādes un inovācijas prasmes piedāvā vienreizēju kompetenču apkopojumu. Viņa tiecas sekmēt nākamās paaudzes izaugsmi un iedrošināt tos.

Inese Muzikante

Akadēmiskā direktore

Pieredzējis psiholoģijas un sociālo zinātņu pedagogs. Starp citiem viņa izceļas kā pasniedzēja un pētniece sociālās psiholoģijas, līderības, pētniecības metožu un koučinga nozarēs. Vada uzņēmumu apmācības līderībā.

Elza Priede

Novatore ģenerāldirektore

Tiecas veicināt karjeras izaugsmi. Viņa ir vadījusi Baltijas līderus Riga Business School, sniedzot būtiskus ieguldījumus programmas attīstīšanā. Kā maģistra līmeņa kursa ”Individuālā un karjeras attīstības” pasniedzēja un pašvadības mācību grāmatas līdzautore, viņa iedvesmo studentus noteikt savu autentisko vadības stilu un karjeras vīziju.

Kārlis Jonāss

Dizaina domāšanas koučs

Riga Business School dizaina domāšanas kursa pasniedzējs. Viņš atbalsta komandas, ierāmējot un atrisinot izaicinājumus, ar dizaina domāšanas procesa ieviešanu. Viņš ir vadījis dizaina sprintus vairāk nekā 100 komandām, lai palīdzētu apliecināt viņu biznesa idejas.

Maksa

Šo ekskluzīvo programmu lielā mērā finansē Riga Business School partneri, taču no dalībniekiem tiek prasīts līdzmaksājums.

Agrā pieteikšanā

200 EUR

Greenhouse un Pre-University programmu absolventi

200 EUR

Pamatcena

250 EUR

Aiziet?

Interesē citi kursi?

Riga Business School piedāvā dažādus Pre-University kursus, kuru mērķis ir sniegt skolēniem svarīgākās zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas, lai viņi spētu veiksmīgi nokārtot gala eksāmenus un pārliecinoši uzsākt universitātes gaitas. Pievienojieties mums jau šodien, lai pilnībā izmantotu savu potenciālu! Pievienojieties mums jau šodien, lai pilnībā izmantotu savu potenciālu!