29.9.2023 / 9:00 am - 1:00 pm

Šajā Padziļinātajā biznesa pārrunu kursā tiek pētīti gan stratēģiskie, gan strukturālie sarunu aspekti un taktiskās prasmes veiksmīgam rezulātam.. Kurss aptver virkni tēmu par klasiskajām divu pušu sarunām, daudzpusējām sarunām, starpkultūru un paaudžu sarunām, saskarsmi ar sarežģītiem partneriem un ļaunu taktiku, kā arī manipulāciju atbruņošanu pie sarunu galda.
Šis praktiskais kurss ir paredzēts vadošajiem uzņēmumu vadītājiem un uzņēmumu īpašniekiem, kuriem profesionālā dzīve un veiksmes definīcija ir saistīta ar veiksmīgu darījumu noslēgšanu un sarunu vešanu. Tiek pieņemts, ka dalībniekiem ir iepriekšēja sarunu pamatapmācība un/vai ievērojama praktiskā pieredze biznesa sarunās.

 

Informācija par kursu

Kursa ilgums: 5 nedēļas
Grafiks: Katru nedēļu piektdienās
Laiks: No 9:00 līdz 13:00, ieskaitot kafijas pauzi

Kursa valoda: Angļu
Kursi notiks: SEB Inovāciju centrā, Kr.Barona 20, Rīgā, Skolas ielā 11
Kursa datumi: 29.septembris, 6.oktobris, 13.oktobris, 20.oktobris, 27.oktobris
Kursa maksa: EUR 970 + PVN*

Lai iegūtu detalizētu informāciju par kursu grafiku, sesijām un pieteikšanos, sekojiet šai saitei: https://rbs.lv/courses/executive-education/advanced-business-negotiations/

 

Kursa pasniedzējs

Padziļināto biznesa pārrunu kursu vadīs Daniels Pavļuts.

Daniels Pavļuts ir izcils profesionālis ar daudzveidīgu pieredzi pārrunu vešanā, vadībā un pārmaiņu vadībā. Ar spēcīgu izglītības pamatu no Hārvarda Kenedija skolas un Masačūsetsas Tehnoloģiju institūta viņš ir kļuvis par ekspertu šajās jomās.

Ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi biznesa trenera amatā Daniels ir sniedzis vērtīgu ieskatu un ieteikumus daudzām organizācijām pārrunas, to vadībā un komandas attīstībā. Turklāt plašā praktiskā pieredze valdības ministra amatā Latvijā, kā arī konsultāciju darbs dažādās valstīs, tostarp Baltijas valstīs, Ukrainā, Gruzijā, Armēnijā, Moldovā un Kosovā, ir nodrošinājis viņam visaptverošu izpratni par daudznozaru vadību.

Kā vieslektors Stokholmas Ekonomikas augstskolā Rīgā, RISEBA un Biznesa un finanšu augstskolā Daniels turpina dalīties savā pieredzē un veidot nākamo biznesa profesionāļu paaudzi.

 

*RBS absolventi, American Chamber of Commerce in Latvia, British Chamber of Commerce in Latvia, Norwegian Chamber of Commerce in Latvia, Startin.LV, Social Entrepreneurship Association of Latvia biedri iegūst 10% atlaidi!

Upcoming events

Matemātikas iestājuzdevums (MEE)

17.06 / 12:00 pm - 2:00 pm

Bakalauru uzņemšanas intervijas

18.06 / 9:00 am - 05.07 / 4:00 pm

Future Changemakers Academy vasaras skola

12.08 / 9:00 am - 16.08 / 5:00 pm

Esiet informēts par jaunākajām ziņām un notikumiem

Vairāk par datu aizsardzību lasiet šeit.

Esiet informēts par jaunākajām ziņām un notikumiem

ka manus datus apstrādās Rīgas Biznesa skola.

Vairāk par datu aizsardzību lasiet šeit.