10.6.2023 / 12:30 pm - 1:30 pm

Riga Business School piedalās sarunu festivālā LAMPA

Riga Business School pievienojas Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas iniciatīvai un piedalās sarunu festivālā LAMPA uz skatuves (“Sociālo uzņēmēju Zvaigznājs”) 10. jūnijā plkst. 12.30 ar diskusiju “Kad Latvijā inovē izglītību, tiekam līdz Hārvardai, Bufalo un MIT”.

 

Hārvarda, MIT un Bufalo nekad nebūtu Latvijas izglītības sistēmas dienas kārtībā, ja nebūtu pārliecinošu vizionāru un drosmīgu darītāju.

2019.gadā tika lemts par augstskolu mācībspēku vešanu uz Bufalo universitāti, Ņujorkas štatā, ASV, apgūt digitālās prasmes. Savukārt, 2022.gadā tika uzsākta gan MIT Līderu programma, kas ļauj augsta līmeņa vadītājiem izglītībā, valsts pārvaldē un uzņēmumos apgūt labākās prakses efektīvai izglītības inovāciju ieviešanai. RBS virzīja arī Hārvarda universitātes profesora David J. Malan datorzinātņu mācību kursa CS50x ienākšana Latvijā, to lokalizējot un piedāvājot vietējām skolām.
Mācāmies no pasaules labākā satura un pārnesam to šeit Latvijā!

Šo diskusiju vadīs Klaudio Rivera, RTU RBS MIT J-WEL projekta direktors, dekāna vietnieks un Riga Business School topošais direktors.

Katru inovāciju izglītības programmu gaidāmajā diskusijā pārstāvēs viens tās absolvents:

  • • Buffalo programmu – Anita Gaile, Pārmaiņu arhitekte, lektore Riga Business School un LU, biznesa vadītprasmju trenere un koučs;
  • Harvard CS50x programmu – Māra Ozola,Datorikas un programmēšanas skolotāja Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijā un Rūjienas vidusskolā;
  • MIT programma – informācija sekos.

Vairāk informācijas par diskusiju: https://festivalslampa.lv/lv/programma/pasakumi/2188

Upcoming events

Bakalauru uzņemšanas intervijas

18.06 / 9:00 am - 05.07 / 4:00 pm

Future Changemakers Academy vasaras skola

12.08 / 9:00 am - 16.08 / 5:00 pm

Esiet informēts par jaunākajām ziņām un notikumiem

Vairāk par datu aizsardzību lasiet šeit.

Esiet informēts par jaunākajām ziņām un notikumiem

ka manus datus apstrādās Rīgas Biznesa skola.

Vairāk par datu aizsardzību lasiet šeit.