13.12.2022 / 3:00 pm - 5:00 pm

 

Riga Business School skolas pārstāvji Āfrikā vadīja klātienes nometni Zambijas un Namībijas sievietēm, lai veicinātu sieviešu uzņēmējdarbības prasmes un dalītos ar labās prakses piemēriem no Eiropas. Šo nometni sauca “Viņa pārbūvē pasauli”. Kopš nometnes beigām mums ir daudz jautāts kāpēc Latvija investē Āfrikā? Kādas ir biznesa iespējas? Kādu labumu Latvijas augstākās izglītības sistēma iegūs no sadarbības ar Āfrikas augstskolām? 

Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes tiks sniegtas pieredzes apmaiņas pasākumā “Kāpēc Āfrika ir  Latvijai svarīga izglītības un uzņēmējdarbības nozarēs?” Klātienes pasākumā Riga Business School būs iespēja satikt #esiLV valdes locekli un profesori Franka Dž.Guarini Biznesa augstskolā, Džona Kabota Universitātē Romā, Itālijā Ievu Jākobsoni Bellomi, #esiLV valdes locekli Ģirtu Greiškalnu un Riga Business School studentu iesaistes vadītāju Alīnu Aneti Birniku. Šie cilvēki ir apmeklējuši abas Āfrikas valstis un dalīsies ar savām atziņām. 

Aicinām reģistrēties šim pasākumam, kas notiks 13. decembrī plkst. 15.00 Riga Business School telpās! Reģistrējies šeit: https://ej.uz/experiencesharingAfrica

Projektu “Viņa pārbūvē pasauli” īsteno biedrība “Ekonomiskā sadarbība un investīcijas Latvijai” (#esiLV) – Latvijas diasporas uzņēmēju, zinātnieku un profesionāļu kustība starptautiskajās organizācijās sadarbībā ar Riga Business School. Projekts tiek īstenots ar Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas atbalstu.

 

Upcoming events

Future Changemakers Academy vasaras skola

12.08 / 9:00 am - 16.08 / 5:00 pm

Esiet informēts par jaunākajām ziņām un notikumiem

Vairāk par datu aizsardzību lasiet šeit.

Esiet informēts par jaunākajām ziņām un notikumiem

ka manus datus apstrādās Rīgas Biznesa skola.

Vairāk par datu aizsardzību lasiet šeit.