28.9.2023 / 9:00 am - 1:00 pm

IT vadības un tehnoloģiju inovāciju kurss ir visaptverošs piecu nedēļu kurss, kas piemērots vadošajiem darbiniekiem un augstākā līmeņa vadītājiem, kuri vēlas prasmīgi vadīt savu organizāciju strauji mainīgajā tehnoloģiju un inovāciju pasaulē.

Piedaloties šajā Biznesa un vadības kursā, jūs iegūsiet visaptverošu izpratni par IT stratēģiju, kas ir saistīta ar biznesa mērķiem, mūsdienu IT tendencēm, tehnoloģijām un risinājumiem, kā arī iegūsiet nepieciešamās prasmes, lai nodrošinātu darbības izcilību un efektīvu vadību strauji mainīgajā IT pasaulē.

 

Informācija par kursu

Kursa ilgums: 5 nedēļas
Grafiks: Katru nedēļu ceturtdienās
Laiks: No 9:00 līdz 13:00, ieskaitot kafijas pauzi

Kursa valoda: Angļu
Kursi notiks: Riga Business School, Rīgā, Skolas ielā 11
Kursa datumi: 28.septembris, 5.oktobris, 12.oktobris, 19.oktobris, 26.oktobris
Kursa maksa: EUR 1050 + PVN*

Lai iegūtu detalizētu informāciju par kursu grafiku, sesijām un pieteikšanos, sekojiet šai saitei: https://rbs.lv/courses/executive-education/it-management-technologies-innovations/

 

Kursa pasniedzējs

IT vadības un tehnoloģiju inovāciju kursu vada Jānis Paksis.

Ar karjeru vairāk nekā divu gadu desmitu garumā, Jānis ir sevi apliecinājis kā vadošais vadības, biznesa tehnoloģiju, IT un digitālo risinājumu eksperts.

 

Viņam ir bijusi nozīmīga loma vadošo Baltijas banku digitālajā pārveidē, atbildot par inovatīvu digitālo risinājumu izstrādi un ieviešanu. Papildu tehniskajām zināšanām, Jānim ir padziļināta izpratne par biznesa, digitālās un Lean transformācijas iniciatīvām. Viņš ir veiksmīgi ieviesis procesu uzlabojumus IT jomā uzņēmumos, padarot viņu par pieprasītu konsultantu šajā jomā.

 

Kā IT vadības un tehnoloģiju inovāciju kursa lektors, Jānis ienesīs auditorijā savu plašo pieredzi, sniedzot studentiem nenovērtējamu ieskatu IT pārvaldības un tehnoloģiju inovāciju pasaulē.

 

­
*RBS absolventi, American Chamber of Commerce in Latvia, British Chamber of Commerce in Latvia, Norwegian Chamber of Commerce in Latvia, Startin.LV, Social Entrepreneurship Association of Latvia biedri iegūst 10% atlaidi!

Upcoming events

Matemātikas iestājuzdevums (MEE)

17.06 / 12:00 pm - 2:00 pm

Bakalauru uzņemšanas intervijas

18.06 / 9:00 am - 05.07 / 4:00 pm

Future Changemakers Academy vasaras skola

12.08 / 9:00 am - 16.08 / 5:00 pm

Esiet informēts par jaunākajām ziņām un notikumiem

Vairāk par datu aizsardzību lasiet šeit.

Esiet informēts par jaunākajām ziņām un notikumiem

ka manus datus apstrādās Rīgas Biznesa skola.

Vairāk par datu aizsardzību lasiet šeit.