31.10.2023 / 3:00 pm - 5:00 pm

Riga Business School rīko apaļā galda diskusiju par to, kā izveidot izcilu Executive MBA programmu, vienlaikus iekļaujot pastāvīgi mainīgās vadītāju un uzņēmumu vajadzības.
Diskusijā aicināti piedalīties uzņēmumu vadītāji un personāla vadītāji, kas ir ieinteresēti augstākās vadības izglītības attīstībā, lai tā atbilstu mūsdienu tendencēm.
Ko sagaidīt no šī pasākuma?
♦️ Daiga Ērgle, Executive MBA programmas vadītāja, atklās sesijuar īsu pārskatu par pašreizējām globālajām līderības tendencēm tehnoloģiju virzītā, mākslīgā intelekta pilnveidotā vidē.
♦️ Pēc šī ievada mēs vēlamies uzsākt diskusiju , kas vērsta uz izglītības iestādes elastību un spēju reaģēt uz mainīgajām vides prasībām, īpašu uzmanību veltot dinamiskajām vadības līmeņa izglītības programmu prasībām uzņēmējdarbības pasaulē.
♦️ Mēs arī ar prieku izpētīsim , kā tehnoloģiju un mākslīgā intelekta integrācija var uzlabot mūsu pielāgošanos mainīgajām C-suite vadības vajadzībām.
Riga Business School mēs lepojamies ar savu Executive MBA programmu, un mūsu mērķis ir to nepārtraukti pilnveidot, padarot vēl izcilāku. Jūsu atsauksmes un iesaistīšanās ir ļoti vērtējamas.
Rēģistrācija uz diskusiju: https://ej.uz/ShapingEMBA
Informācija par pasākumu:
📅Datums: 31. oktobris
⏰Laiks: 15:00 – 17:00
📍Atrašanās vieta: SEB Inovāciju Centrs
🏢Adrese: Kr. Barona iela 20, Rīga

Upcoming events

Matemātikas iestājuzdevums (MEE)

17.06 / 12:00 pm - 2:00 pm

Bakalauru uzņemšanas intervijas

18.06 / 9:00 am - 05.07 / 4:00 pm

Future Changemakers Academy vasaras skola

12.08 / 9:00 am - 16.08 / 5:00 pm

Esiet informēts par jaunākajām ziņām un notikumiem

Vairāk par datu aizsardzību lasiet šeit.

Esiet informēts par jaunākajām ziņām un notikumiem

ka manus datus apstrādās Rīgas Biznesa skola.

Vairāk par datu aizsardzību lasiet šeit.