19.4.2023 / 4:00 pm - 5:00 pm

šŸŽ¬ Ar prieku piedāvājam Riga Business School Bottom Line Studio otrās sezonas 12. sēriju ar nosaukumu “Kad enerÄ£ija pārvietojas: enerģētikas nozares pārmaiņu ietekme”.

Å ajā epizodē satiksim Haraldu Milleru, Sadales tÄ«klsBiznesa attÄ«stÄ«bas vadÄ«tāju, kurÅ” dalÄ«sies savās zināŔanās par enerģētikas nozari un apspriedÄ«s, kā izmaiņas Å”ajā nozarē ietekmē citas nozares. Elina Tiliba, Veiksmes koučs, vadÄ«s Å”o sarunu. Haralds un ElÄ«na abi ir RBS profesionālā maÄ£istra programmas MBA absolventi.

šŸ”‹šŸŒ Haralds Millers ir dinamisks profesionālis ar daudzveidÄ«gu pieredzi atjaunojamās enerÄ£ijas, stratēģijas un tās ievieÅ”anas, biznesa attÄ«stÄ«bas, inovāciju un pārdoÅ”anas jomā.

šŸŒ±šŸ”Œ Haralda aizrauÅ”anās ar atjaunojamo enerÄ£iju un ilgtspējÄ«bu izpaužas arÄ« viņa dalÄ«bā programmā “Pasaules enerģētikas padomes nākotnes enerģētikas lÄ«deri Latvijā”. Kā programmas dalÄ«bnieks Haralds palÄ«dz iedvesmot jaunos profesionāļus risināt nākotnes enerģētikas izaicinājumus un stiprināt Latvijas pozÄ«cijas un globālo atpazÄ«stamÄ«bu enerģētikas sektorā.

Pievienojieties Å”ai aizraujoÅ”ajai diskusijai, tā sniegs vērtÄ«gu ieskatu ne tikai tiem, kurus interesē enerģētikas nozare un kā izmaiņas tajā ietekmē citas nozares.

šŸ“…šŸ•“šŸ’» Skaties epizodi tieÅ”raidē treÅ”dien, 19.aprÄ«lÄ« plkst. 16:00, Facebook: https://fb.me/e/14s21kVKx

Upcoming events

Bakalauru uzņemÅ”anas intervijas

18.06 / 9:00 am - 05.07 / 4:00 pm

Future Changemakers Academy vasaras skola

12.08 / 9:00 am - 16.08 / 5:00 pm

Esiet informēts par jaunākajām ziņām un notikumiem

Vairāk par datu aizsardzību lasiet Ŕeit.

Esiet informēts par jaunākajām ziņām un notikumiem

ka manus datus apstrādās Rīgas Biznesa skola.

Vairāk par datu aizsardzību lasiet Ŕeit.