18.06 / 9:00 am - 05.07 / 4:00 pm

Ja esi pieteicies bakalaura studijām Riga Business School, tev būs jāpiedalās intervijā ar Riga Business School pasniedzēju un/vai administrācijas pārstāvi/-jiem. Iesniedzot pieteikumu, saņēmi turpmākos soļus, kas jāveic, un viens no tiem ir pieteikšanās intervijai.

Datums: Jūnijs 18. jūnijs – 5. jūnijs

Laiks: 9:00 – 16:00 (EET) (45 minūtes vienai personai)

Online: Online Zoom platforma

Intervijas mērķis ir izvērtēt kandidātus uzņemšanai Rīgas Biznesa skolā (RBS) un novērtēt viņu potenciālo izaugsmi studiju laikā. Intervija sastāv no vairākiem jautājumiem 45 minūšu garumā.

Intervijas laikā kandidātiem tiek uzdoti dažādi jautājumi, kuru mērķis ir novērtēt kandidātu uzņēmējdarbības garu, prasmi sastrādāties komandā, komunikācijas prasmes, godprātību, pašdisciplīnu un emocionālo inteliģenci, kā arī spēju tikt galā ar neparedzamām situācijām. Kandidāti norāda savu saistību ar RBS, motivāciju gūt panākumus un to, kā RBS var atbalstīt viņu mērķus.

Tiks vērtēta arī kandidāta zinātkāre, kultūras izpratne, sociālā atbildība, kā arī spēja pārvarēt dažādas grūtības, it īpaši, problēmas ar ko varētu saskarties studiju laikā. Visbeidzot, mēs aicinām kandidātus sniegt pārliecinošus iemeslus, kas pamato viņu interesi pievienoties RBS.

Gaidīsim tikšanos intervijā!

Jautājumi par interviju un uzņemšanas procesu?

Sazinies – Madara Mūrmane, Studentu iesaistes un mārketinga projektu vadītāja +371 67089800 / madara.murmane@rbs.lv

Upcoming events

Future Changemakers Academy vasaras skola

12.08 / 9:00 am - 16.08 / 5:00 pm

Esiet informēts par jaunākajām ziņām un notikumiem

Vairāk par datu aizsardzību lasiet šeit.

Esiet informēts par jaunākajām ziņām un notikumiem

ka manus datus apstrādās Rīgas Biznesa skola.

Vairāk par datu aizsardzību lasiet šeit.