Riga Business School uzsāk jaunu attīstības posmu, un no šīs nedēļas skolas direktores pienākumu izpildītājas amatā ir stājusies Paula Elksne-Reveliņa.
Apvienojot akadēmisko, starptautisko un vadības pieredzi, Paula jau līdz šim gandrīz septiņu gadu garumā ir devusi nozīmīgu ieguldījumu RBS attīstībā, ieņemot dažādus akadēmiskos un vadības amatus, tostarp vadot Izglītības Inovāciju laboratoriju, pildot bakalaura programmu direktores vietnieces pienākumus un strādājot par pasniedzēju. Viņas profesionālā pieredze ietver arī pētniecisko darbu Masačūsetsas Tehnoloģiju institūtā (MIT), kā arī vadošus amatus mārketinga un starptautisko projektu jomā. Viņa ir ieguvusi izglītību gan Riga Business School, gan University at Buffalo, kā arī MBA grādu Riga Business School.
Paula turpinās vadīt skolu pārejas periodā, RTU Rīgas Biznesa skolai un RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātei virzoties tālāk uz priekšu uzsāktajā reorganizācijas procesā. Līdz ar jaunās institūcijas izveidi, pastāvīgo vadītāju plānots izraudzīt konkursā.
Vienlaikus vēlamies izteikt sirsnīgu pateicību līdzšinējai direktorei Inesei Muzikantei par viņas līderību, redzējumu un ieguldījumu Riga Business School attīstībā. Viņas vadības laikā RBS ir stiprinājusi savu pozīciju kā vienai no vadošajām biznesa izglītības institūcijām reģionā, paplašinājusi starptautisko sadarbības partneru loku un veiksmīgi pārcēlusies uz savu jauno mājvietu Ķīpsalā. Inese ir pieņēmusi jaunus profesionālus izaicinājumus augstākās izglītības nozarē, tādēļ, noslēdzot darbu RBS, pateicamies viņai par enerģiju, aizrautību un ieguldījumu skolas un kopienas attīstībā, novēlot panākumus turpmākajā profesionālajā ceļā.
